O nas

Hotel na wodzie, miejsce w sercu Warszawy, gdzie w malowniczej scenerii można tanio przenocować z urokliwym pejzażem rzeki Wisły w tle. Stąd już tylko ok 200 metrów do Stadionu Narodowego oraz Centrum Nauki Kopernik!

Najtańsze i wygodne noclegi w centrum Warszawy. Wieczorem podziwiać można stąd widok pięknie oświetlonego mostów odbijający się w tafli rzeki. Rankiem, przy ładnej pogodzie można zjeść śniadanie na tarasach zewnętrznych lub w mesie. To świetna okazja na chwilę relaksu i ciekawych obserwacji.

Pobyt na statku staje się zachętą do słodkiego lenistwa. Aż trudno uwierzyć, że to wszystko dzieje się w samym centrum wielkiego miasta.

Super położenie HOSTELU – BOTELU blisko Starego i Nowego Miasta (20 min. spacerem), Uniwersytetu Warszawskiego i Biblioteki Uniwersyteckiej (10 min spacerem), Pałacu i Parku Łazienkowskiego, Traktu Królewskiego, Placu Teatralnego, Pałacu i Parku w Wilanowie oraz Ogrodu Zoologicznego.

Do dyspozycji gości:
-pokoje 1, 2, 3 osobowe,
-możliwość przygotowania posiłków, oraz korzystania z aneksu kuchennego wyposażonego w lodówkę ,kuchenkę mikrofalową i czajnik  bezprzewodowy ,
-możliwość ręcznego prania i suszenia,
-sala TV i internet na mesie,
-przy recepcji z gorące i chłodne napoje,
-możliwość skorzystania ze ścieżki rowerowej wzdłuż Wisły o dł. 20 km i kortów tenisowych 
-po drugiej stronie Wisły znajduje się piaszczysta plaża z   Beach Barem i boiskami do siatkówki plażowej oraz wypożyczalnią kajaków
-DARMOWA przeprawa promowa w okresie letnim
-dla amatorów „różnorodnej kuchni ” przed hotelem parkują Food Truck-i
-dla amatorów wędkowanie z pokładu statku,
-możliwość przyjazdu ze zwierzętami i rowerami,
-bezpłatna i bezpieczna przechowalnia bagażu,
-kabiny prysznicowe  oraz toalety znajdują się na korytarzu w pobliżu pokoi.

Zapraszamy!